Archiwa tagu: wynajem namiotów

Wynajem namiotów Kraków – www.zamownamiot.pl

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Wypożyczalnia namiotów w Krakowie posiadająca bogatą ofertę oraz najlepsze ceny w regionie. Zamów namiot już dziś i ciesz się każdą chwilą podczas Twojej imprezy!

zamownamiot

Zajmujemy się wypożyczaniem namiotów w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Nasza oferta zawiera także szeroki zakres usług dodatkowych. Wybierając naszą firmę masz pewność rzetelnego podejścia do klienta oraz usługi na najwyższym poziomie. Wynajem namiotów na wesele w Krakowie to idealne rozwiązanie na udany ślub.

Zapewniamy oprawę muzyczną oraz oświetlenie. Wypożyczamy ławki, stoły oraz krzesła. Zajmujemy się także dekoracją. Nasze namioty są w wymiarach 4×6, 5×8 oraz 5×10, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się pod wszelkie wymagania naszych klientów.

Wypożycz namiot Łuków – www.wypozycz-namiot.pl

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Wypożyczalnia namiotów w Łukowie zadba o każdy detal twojej imprezy w najlepszej cenie na rynku!

wyporzycznamiot

Jeżeli jesteś mieszkańcem województwa lubelskiego lub mazowieckiego to masz szczęście! W twojej okolicy prosperuje firma wypożyczająca namioty na wesele, komunie i inne imprezy okolicznościowe.

Oprócz tego w jej ofercie znajduje się cały szereg dodatkowych usług jak wyposażenie w ławki i stoły, oświetlenie, nagłośnienie czy nawet dj/wodzirej! Żeby było mało, dodatkowo można zamówić dekoracje a nawet fontannę czekoladową! Takiej oferty nie ma nikt w okolicy a przy tym zachowujemy konkurencyjną cenę.