Archiwa tagu: reklama

Marketing w sieci – www.osinsky.pl

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Specjalista do spraw marketingu i pozycjonowania w sieci. Posiada już kilkuletnie doświadczenie i wiedzę jakiej niestety mało na Polskim rynku. Ciągle aktualny i z ręką na pulsie przygląda się poczynaniom koncernu Google. 

osinsky

Osińsky to człowiek, który poprowadzi cię na szczyt! Specjalista SEO to coś na wagę złota dla każdej firmy pragnącej wybić się na rynku. Sprawi, że twój produkt sprzeda się w większe ilości a przede wszystkim w lepszej cenie. SEO jednak to nie wszystko… Marketing to także ważna kwestia, którą ten człowiek opanował do perfekcji.

Warto zapisać sobie adres jego osobistego bloga Osinsky.pl na którym znajdziecie mnóstwo bardzo przydatnych informacji dotyczących ciągłych aktualizacji google, zmiany algorytmu oraz wszelakich poradników.

Strony Internetowe Łuków – www.gab-all.pl

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Innowacyjne rozwiązania, ogromne doświadczenie, szeroka oferta i najlepsze ceny na rynku… Te i wiele innych cech posiada firma FHU GAB-ALL zajmująca się marketingiem, planowaniem imprez, nowymi mediami…

gaballll

Naszym największym atutem są strony internetowe łuków! Projektując i wdrażając stronę internetową, dbamy o każdy szczegół i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Na tym jednak nie koniec, nasze 10 letnie doświadczenie w pozycjonowaniu oraz optymalizacji seo sprawia, że twoja strona znajdzie się w top wyszukiwań w danej branży.

Kolejną gwiazdką naszej firmy jest planowanie imprez na najwyższym poziomie. Wynajmujemy namioty na wesela, zajmujemy sie oprawą muzyczną jak i oświetleniową a nawet dekorujemy przyjęcia weselne i wiele więcej imprez okolicznościowych.

Marketing natomiast to coś, co jest głównym filarem firmy GAB ALL! Ogromne zaplecze reklamowe, specjaliści do spraw sprzedaży, specjaliści social media i najnowsze rozwiązania technologiczne, które sprawią, że twoje zyski wzrosną dwukrotnie!